Kurumlara Özel Çözümlerimiz

Atölyelerimizde Kurumsal Eğitim

Kurumunuzun eğitim ihtiyaçlarını atölyelerimizde karşılayabiliriz. Çalışanlarınızın almasını düşündüğünüz eğitimleri atölye ortamımızda verebilir, onlara eğlenceli vakit geçirebilecekleri, yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri bir ortam sunabiliriz. Eğitim kurumlarına dışarıdan atölye eğitimi ve uygulama desteği verebiliriz.

Kurumunuzda Atölye Düzenleme

Arzu ederseniz, sizin istediğiniz yerde, kurumunuzda ya da arzu ettiğiniz farklı bir mekanda kuracağımız "Geçici atölyelerde" eğitimler ve uygulamalar düzenleyebiliriz.

Atölyenizi Kuralım !

Detaylarla uğraşmak, araştırmayla çok fazla zaman kaybetmek, farklı ürün ve modelleri tek tek inceleyip, detaylı ve karmaşık satınalım prosedürleriyle uğraşmak istemiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak ! Kurumunuzda ihtiyaç duyduğunuz ahşap, kodlama, robotik, kağıt, 3D tasarım atölyelerini size özel, hızlı ve profesyonel bir şekilde "Anahtar teslim proje" olarak kurabiliriz.

Kurumsal 3D Baskı Hizmetleri

Gelişmiş sublimasyon tekniklerini kullanan makinelerimizde logonuzu ya da müşterilerinize vermek istediğiniz mesajı istediğiniz yüzeylere uyguluyoruz. Çalışanlarınıza ya da müşterilerinize hediye etmeyi düşündüğünüz "İsme özel" kahve bardağı, yastık, porselen / cam tabak, t-shirt, metal kartvizit gibi farklı objelere baskı yapıyor, Kurumunuza özel ve farklı hediyeler tasarlıyoruz..

Makine ve Kit Satışı

Temsilcisi olduğumuz yerli ve yabancı markalı makine, model, kit ve sarf malzemelerini sizlere uygun şartlarla sunuyoruz. Gelin, çalıştırın, deneyin, beğenin ve alıp götürün.. 

Kişilere Özel Çözümlerimiz

Atölyede Parti ve Organizasyonlar

Çocuğunuz ya da kendiniz için bir parti düzenlemek istiyorsunuz ve biraz da sıradışı olmasını ve akıllarda kalmasını istiyorsunuz. Eğlence, yaratıcılık hem de atölyelerimizde "Üretimle geçen" unutulmaz saatler için bizi arayabilirsiniz. Güzel havalarda bahçemizde, soğuk ve yağışlı havalarda kapalı mekanımızda konuklarınızı ağırlamak, onlara akıllarda ve kalplerde kalacak bir deneyim yaşatmak ister misiniz ?

Kişiye Özel 3D Baskı Hizmetleri

Gelişmiş sublimasyon tekniklerini kullanan makinelerimizde; kendi tasarladığınız desen ve grafiklerinizi ya da "El yazınızla" vereceğiniz mesajı, kahve bardağı, yastık, porselen / cam tabak, t-shirt gibi farklı objelere bastırabilir, sevdiklerinize sizin hayalgücünüzün eseri özel hediyeler tasarlayabilirsiniz. 

Makine ve Kit Satışı

Temsilcisi olduğumuz yerli ve yabancı markalı makine, model, kit ve sarf malzemelerini sizlere uygun şartlarla sunuyoruz. Gelin, çalıştırın, deneyin, beğenin ve alıp götürün..